• Ana Sayfa
 • /
 • Blog
 • /
 • Öğrenciler İçin Hızlı Para Nasıl Tasarruf Edilir?
Öğrenciler İçin Hızlı Para Nasıl Tasarruf Edilir?

Öğrenciler İçin Hızlı Para Nasıl Tasarruf Edilir?


Bu kolay ve basit para tasarrufu ipuçlarıyla hızla paradan tasarruf edin.
 1. ABONELİKLERE BAKIN
  Rastgele abonelik hizmetlerine kaydolabildiğimiz için neredeyse hiç ihtiyacımız olmuyor veya kullanıyoruz. Bu hizmetlerde her ay tasarruf etmek için arkadaşlarınızla Netflix veya Disney + gibi hesaplarda takım oluşturun. Daha da iyisi, ebeveynlerinizin bu hizmetler için halihazırda ödeme yapıp yapmadığını ve bu hizmetler için ödeyip ödeyemeyeceğinize bakın.
 2. SATIN ALMALARI YUVARLAYIN
  Hızlı bir şekilde tasarruf etmenin en kolay yolu, satın alımlarınızı yuvarlayarak tasarruf etmenizi sağlayan bir uygulama kullanmaktır. Bu, 99p harcadığınızda, uygulamanın o 1p'yi (zaten fark etmeyeceğiniz) otomatik olarak alacağı ve bir tasarruf potuna koyacağı anlamına gelir. Bunun ne kadar zahmetsiz ve etkili olduğuna şaşıracaksınız.
 3. SADAKAT KARTLARINA EVET DEYİN
  İster Nektar Kartı, ister Boots Advantage Card, ister en sevdiğiniz yerel kahve dükkanından bir damga bileti olsun, her zaman puan tutmaya değer. Yeterince puan biriktirdiğinizde, kendinizi sıfır suçluluk duygusuyla tedavi edebilirsiniz.
 4. YAN KORSE ALIN
  Elbette, hızlı bir şekilde para biriktirmenin en iyi yollarından biri eve daha fazla para kazandırmaktır. El sanatlarınızı satan bir etsy mağazası başlatın veya artık giymediğiniz tüm kıyafetleri Depop satışını yapın ve bu ekstra kazancı birikimlerinize yatırın. Üniversite öğrencileri için en iyi ek yollardan bazılarını öğrenmek için burayı tıklayın.
 5. ÖNCEDEN PLANLAYIN
  Kendinize bir bütçe belirleyin ve buna bağlı kalın! Para tasarrufu söz konusu olduğunda en önemli şey budur.
 6. PAZARTESİ Etsiz
  Haftada bir gün değiştirerek haftalık mağazanızda birkaç kuruş tasarruf edebilirsiniz. Vejetaryen yemekler genellikle et bazlı ürünlerden daha ucuzdur, bu yüzden biraz değiştirin ve lezzetli vejetaryen alternatiflerin tadını çıkarın.
 7. ÖĞRENCİ İNDİRİMLERİNİ KULLANIN
  Yani, ha. Kendi trompetimizi çok fazla çalmak istemiyoruz, ama cidden eğer oradalarsa onları kullanmalısınız! Ciddi nakit tasarrufu yapmak için Student Beans uygulamasını indirin veya web sitemize gidin.

Yeni nesil öğrenci platformu Uniscount'la üniversite öğrencileri için hayat artık çok daha kolay!

Sosyal Medyada Biz

Sosyal medyada Uniscountu takip ederek yeni gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

© Uniscount | Tüm Hakları Saklıdır